Dla domu

Design – w ofercie posiadamy bardzo wiele rozwiązań pozwalających dopasować stolarkę do każdego stylu budynku, w tym drzwi tarasowe (drzwi przesuwne oraz harmonijkowe), okna nietypowe np. ze skrzydłem ukrytym, okna łukowe, drzwi wejściowe nakładkowe, ogrody zimowe czy połączenie aluminium z drewnem. Różnorodne finezyjne kształty profili – to element, który sprawia, że nasza stolarka okienna i drzwiowa wyróżnia się wyglądem i najwyższym stopniem estetyki.

Energooszczędność – korzystając z innowacyjnych rozwiązań systemowych oferujemy okna i drzwi, których celem jest maksymalne zmniejszenie zużycia energii. Dla budownictwa pasywnego oraz energooszczędnego proponujemy stolarkę o współczynniku dla całej konstrukcji Uw już od 0,6 W/(m²*K).

Bezpieczeństwo – nasze produkty posiadają certyfikaty w klasie antywłamaniowości 2 i 3. Posiadanie takiej stolarki w domu daje domownikom poczucie bezpieczeństwa, zaś zastosowane rozwiązania zapewniają podwyższoną ochronę przed włamaniem.

Komfort – wykorzystywane rozwiązania technologiczne umożliwiają nam tworzenie ogromnych powierzchni szklanych, które maksymalnie nasłoneczniają wnętrze dając domownikom poczucie odpoczynku.

Okna

Okna energooszczędne – najbardziej pożądaną właściwością dla obecnie produkowanych okien jest ich bardzo niska przenikalność cieplna. Proponujemy stolarkę o współczynniku dla całej konstrukcji Uw już od 0,6 W/(m²*K).

Okna z ukrytym skrzydłem tzn. że skrzydło okienne jest niewidoczne od strony zewnętrznej bowiem jest „ukryte” za profilem ościeżnicy. Konstrukcja stwarza wrażenie smukłej i lekkiej, zaś kwatery otwierane i stałe od strony zewnętrznej wyglądają identycznie.

Okna obrotowe, przesuwne lub otwierane na zewnątrz – są ciekawą alternatywą dla klasycznych rozwiązań. Okna tego typu są szczególnie popularne w Anglii i Irlandii oraz na rynkach skandynawskich.

Okna nietypowo wizualne – finezyjne kształty profili, smukłe kontury, zaokrąglone listwy to tylko niektóre z możliwych rozwiązań. Nasza stolarka może odnaleźć się w każdym stylu architektonicznym.

Drewno z aluminium – połączenie ciepłego drewna z surowym aluminium to innowacyjne rozwiązanie proponowane najbardziej wymagającym klientom.

Drzwi

Drzwi nakładkowe – to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów pozwalające na wykonywanie drzwi o specjalnej konstrukcji, dzięki której uzyskuje się jednolitą płaszczyznę skrzydła drzwiowego. Lekka i sztywna konstrukcja drzwi oraz bogata paleta wzorów paneli sprawiają, że rozwiązanie to – ze względu na swój indywidualny charakter – wpisuje się w ciekawy sposób zwłaszcza w architekturę domów jednorodzinnych.

Drzwi podnoszono-przesuwne – umożliwiają tworzenie ogromnych powierzchni szklanych, maksymalnie nasłoneczniających wnętrze, dając komfort dla użytkownika oraz radość z niesamowitego wyglądu domu.  Dostępna jest szeroka gama wariantów otwierania (m.in. systemy dwu-, trzy-, a nawet czterotorowe) oraz modele należące do różnych klas antywłamaniowych.

Drzwi harmonijkowe – idealnie nadają się do salonu z widokiem na taras, ogród lub jako wyjście z ogrodów zimowych. Drzwi harmonijkowe to system składania drzwi, w którym wszystkie elementy skrzydeł składają się w prawy lub/i lewy bok, tworząc otwór okienny z doskonałym widokiem na panoramę okolicy. Konstrukcja zbudowana jest z profili zapewniających wielkoformatowe przeszklenia przy jednoczesnej optymalizacji zajmowanej przestrzeni po otwarciu.

dla domu 1

dla domu 1c

OGRODY ZIMOWE

Zaprojektowane i wykonane przez nas ogrody zimowe stanowią wyjątkową ozdobę domu, uatrakcyjniając jego architekturę, a dzięki zastosowaniu wysokiej jakości profili aluminiowych charakteryzują się bardzo wysoką trwałością.

Proponowane rozwiązania spełniają najwyższe standardy izolacyjności i pozwalają na tworzenie ogrodów zimowych o złożonej konstrukcji z wykorzystaniem kompatybilnych termoizolowanych systemów okiennych, drzwiowych oraz systemów dla drzwi podnoszono-przesuwnych i harmonijkowych.

Okiennice

Stosowanie okiennic wyposażonych w lamele stanowi część tradycji budowlanej w kulturze śródziemnomorskiej. Obecność tych elementów na fasadzie budynku uwarunkowuje wizerunek dowolnej budowli. Zastosowanie okiennic pozwala na kontrolę oświetlenia i widoczności.

Lamele mogą być zamontowane na stałe lub mogą być ruchome. Okucia są wykonane z aluminium i stali nierdzewnej, zapewniających trwałość i długie użytkowanie.

aaa

okiennice

Splash elementum consequat lacus, sit amet pulvinar urna hendrerit sit amet. Sed aliquam eu ante a ultricies. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Fusce elementum felis lorem, eget scelerisque enim blandit quis.

GET IN TOUCH

[contact-form-7 404 "Not Found"]