Dla domu

Design
Energooszczędność
Bezpieczeństwo
Komfort

Okna

Okna energooszczędne – najbardziej pożądaną właściwością dla obecnie produkowanych okien jest ich bardzo niska przenikalność cieplna. Proponujemy stolarkę o współczynniku dla całej konstrukcji Uw już od 0,6 W/(m²*K).

Okna z ukrytym skrzydłem tzn. że skrzydło okienne jest niewidoczne od strony zewnętrznej bowiem jest „ukryte” za profilem ościeżnicy. Konstrukcja stwarza wrażenie smukłej i lekkiej, zaś kwatery otwierane i stałe od strony zewnętrznej wyglądają identycznie.

Okna obrotowe, przesuwne lub otwierane na zewnątrz – są ciekawą alternatywą dla klasycznych rozwiązań. Okna tego typu są szczególnie popularne w Anglii i Irlandii oraz na rynkach skandynawskich.

Okna nietypowo wizualne – finezyjne kształty profili, smukłe kontury, zaokrąglone listwy to tylko niektóre z możliwych rozwiązań. Nasza stolarka może odnaleźć się w każdym stylu architektonicznym.

Drzwi

Drzwi panelowe – to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów pozwalające na wykonywanie drzwi o specjalnej konstrukcji, dzięki której uzyskuje się jednolitą płaszczyznę skrzydła drzwiowego. Lekka i sztywna konstrukcja drzwi oraz bogata paleta wzorów paneli sprawiają, że rozwiązanie to – ze względu na swój indywidualny charakter – wpisuje się w ciekawy sposób zwłaszcza w architekturę domów jednorodzinnych.

Drzwi podnoszono-przesuwne – umożliwiają tworzenie ogromnych powierzchni szklanych, maksymalnie nasłoneczniających wnętrze, dając komfort dla użytkownika oraz radość z niesamowitego wyglądu domu.  Dostępna jest szeroka gama wariantów otwierania (m.in. systemy dwu-, trzy-, a nawet czterotorowe).

Drzwi harmonijkowe – to system składania drzwi, w którym wszystkie elementy skrzydeł składają się w prawy lub/i lewy bok, tworząc otwór okienny z doskonałym widokiem na panoramę okolicy. Konstrukcja zbudowana jest z profili zapewniających wielkoformatowe przeszklenia przy jednoczesnej optymalizacji zajmowanej przestrzeni po otwarciu.

dla domu 1

dla domu 1c

Prezentacja systemu Cor Vision Plus

Splash elementum consequat lacus, sit amet pulvinar urna hendrerit sit amet. Sed aliquam eu ante a ultricies. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Fusce elementum felis lorem, eget scelerisque enim blandit quis.

GET IN TOUCH

[contact-form-7 404 "Not Found"]