Gwarancja jakości

Najwyższy profesjonalizm i niezawodność

Satysfakcja klientów i zagwarantowana jakość wyrobów jest niezbędną podstawą sukcesu – dlatego też konsekwentnie przestrzegamy europejskich standardów technicznych oraz rygorystycznie podporządkowujemy się wymogom certyfikacyjnym. Wszystkie produkty posiadają wymagane certyfikaty, atesty oraz raporty z badań wydane, m.in. przez:

  • ITB (Polska)
  • Certbud Sp. z o.o (Polska)
  • ISTEDIL (Włochy)
  • IFT ROSENHEIM (Niemcy)
  • IMP (Polska)
  • PZH (Polska)
  • QUALICOAT (Szwajcaria)
  • PASSIVHAUS INSTYTUT (Niemcy)

Stale dbamy o najwyższą jakość usług kontrolując nasze gotowe produkty zgodnie z obowiązującymi w naszej firmie procedurami Zakładowej Kontroli Produkcji. Przestrzeganie niniejszych procedur potwierdza coroczny audyt naszej firmy przeprowadzany przez zewnętrzną jednostkę certyfikującą.

Certyfikaty

REYNAERS

Certyfikat Autoryzacji Schüco

Schuco International Polska Sp. z o.o. zaświadcza, że firma GVG jest partnerem Schuco zarejestrowanym pod numerem 2030137 oraz jej pracownicy są przeszkoleni w zakresie wykonania warsztatowego i montażu naszych systemów okienno-drzwiowych i fasadowych.

Zobacz Certyfikat

REYNAERS

Certyfikat Autoryzacji Reynaers

Reynaers Polska zaświadcza, że GVG Karolina Jakubowksa jest autoryzowanym producentem konstrukcji aluminiowych w systemach Reynaers. Posiadacz niniejszych autoryzacji ma prawo do używania znaku autoryzowanego producenta przez okres ważności autoryzacji.

Zobacz Certyfikat

BLYWEERT

Certyfikat Autoryzacji Blyweert

Niniejszy certyfikat jest potwierdzeniem kwalifikacji w zakresie planowania produkcji oraz wytwarzania konstrukcji aluminiowych w systemach Blyweert, w oparciu o założenia systemowe. Firma GVG posiada odpowiednią do zapewnienia powyższego organizację i infrastrukturę oraz wykwalifikowaną i przeszkoloną załogę.

Zobacz Certyfikat

ponzio

Certyfikat Autoryzacji Ponzio

Niniejszy certyfikat jest potwierdzeniem kwalifikacji w zakresie projektowania, wytwarzania i montażu konstrukcji aluminiowych w systemach Ponzio w oparciu o założenia zawarte w katalogach systemowych oraz wytycznych określonych w aprobatach technicznych ITB lub normach zharmonizowanych PN-EN 14351-1+A1, PN-EN 13830.

Zobacz Certyfikat

kaye

Certyfikat Autoryzacji Kaye

Firma Kaye Building Systems przyznaje firmie GVG Karolina Jakubowska certyfikat autoryzowanego producenta. Niniejszy certyfikat jest potwierdzeniem kwalifikacji w zakresie projektowania, wytwarzania i montażu konstrukcji aluminiowych w systemach KBS, w oparciu o założenia systemowe i normy.

Zobacz Certyfikat

winkhaus

Świadectwo Autoryzacji WinkHaus

Zaświadczamy, że przedsiębiorstwo GVG Karolina Jakubowska w Rybniku jest autoryzowanym partnerem Winkhaus Polska Beteiligungs, stosując w swojej produkcji oryginalne okucia Winkhaus. Personel produkcyjny i kadra techniczna zostały gruntownie przeszkolone przez specjalistów Winkhaus w zakresie montażu i stosowania okuć.

Zobacz Certyfikat

winkhaus

Świadectwo Autoryzacji Hi-Finity

Zaświadczamy, że firma GVG pomyślnie ukończyła szkolenie z zakresu produkcji systemu Hi-Finity.

Zobacz Certyfikat

drzwi przeciwpozarowe

Upoważnienie Aluprof

Aluprof S.A. jako właściciel systemu konstrukcyjno-technologicznego udziela firmie GVG prawa do korzystania z następujących dokumentów:
– katalogów systemowych
– aprobat technicznych ITB systemów AT-15-6006/2016 i ALUPROF MB-78EI
– raportów z badań systemów: ALUPROF MB-78EI

Zobacz Certyfikat

drzwi przeciwpozarowe

Certyfikat zgodności

Certyfikat zgodności nr W910 potwierdza że Drzwi przediwpożarowe lub dymoszczelne systemu ALUPROF MB=78EI wprowadzone do obrotu i produkowane przez firmę GVG spełniają wymagania określone w Aprowacie Technicznej ITB nr AT-15-6006/2016

Zobacz Certyfikat

drzwi przeciwpozarowe

Certyfikat Zgodności

Drzwi przeciwpożarowe systemu Ponzio PE78EI z kształtowników aluminiowych z przekładką termiczną wprowadzone do obrotu i produkowane przez firmę GVG Karolina Jakubowska spełniają wymagania określone w Aprobacie Technicznej ITB nr AT-15-7540/2013

Zobacz Certyfikat

drzwi dymoszczelne

Certyfikat Zgodności

Drzwi wewnętrzne dymoszczelne systemu Ponzio PT50 / NT50 wprowadzone do obrotu i produkowane przez firmę GVG Karolina Jakubowska spełniają wymagania określone w Aprobacie Technicznej ITB nr AT-15-5214/2012

Zobacz Certyfikat

BLYWEERT

Upoważnienie

Aluprof S.A. jako właściciel systemu konstrucyjno-technologicznego udziela firmie GVG prawa do korzystania z następujących dokumentów:
– katalogów systemowych
– raportów badań z systemów

Zobacz Certyfikat

BLYWEERT

Upoważnienie

Blyweert Aluminium Sp. z o.o. jako właściciel systemu konstrukcyjno-technologiczne udziela firmie GVG Karolina Jakubowska upoważnienia do korzystania z raportów KOMO nr. SKG.0164.0297.04 z badań drzwi i okien antywłamaniowych w klasie SKG2 w systemach Apollo, Hercules, Triton zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zobacz Certyfikat

Certyfikat - klasa antywłamaniowości RC3

Upoważnienie

Ponzio Polska Sp. z o.o., jako właściciel rozwiązania konstrukcyjno-technologicznego udziela firmie GVG Karolina Jakubowska prawa do produkowania wyrobów systemów PONZIO PE68, PONZIO PE78, PONZIO PE78N oraz wykorzystywania wyników badań odporności na włamanie.

Zobacz Certyfikat

Splash elementum consequat lacus, sit amet pulvinar urna hendrerit sit amet. Sed aliquam eu ante a ultricies. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Fusce elementum felis lorem, eget scelerisque enim blandit quis.

GET IN TOUCH

[contact-form-7 404 "Not Found"]