Dla domu

Design
Energooszczędność
Bezpieczeństwo
Komfort

Okna

Okna energooszczędne – najbardziej pożądaną właściwością dla obecnie produkowanych okien jest ich bardzo niska przenikalność cieplna. Proponujemy stolarkę o współczynniku dla całej konstrukcji Uw już od 0,6 W/(m²*K).

Okna z ukrytym skrzydłem tzn. że skrzydło okienne jest niewidoczne od strony zewnętrznej bowiem jest „ukryte” za profilem ościeżnicy. Konstrukcja stwarza wrażenie smukłej i lekkiej, zaś kwatery otwierane i stałe od strony zewnętrznej wyglądają identycznie.

Okna obrotowe, przesuwne lub otwierane na zewnątrz – są ciekawą alternatywą dla klasycznych rozwiązań. Okna tego typu są szczególnie popularne w Anglii i Irlandii oraz na rynkach skandynawskich.

Okna nietypowo wizualne – finezyjne kształty profili, smukłe kontury, zaokrąglone listwy to tylko niektóre z możliwych rozwiązań. Nasza stolarka może odnaleźć się w każdym stylu architektonicznym.

Drzwi

Drzwi panelowe – to rozwiązanie dla najbardziej wymagających klientów pozwalające na wykonywanie drzwi o specjalnej konstrukcji, dzięki której uzyskuje się jednolitą płaszczyznę skrzydła drzwiowego. Lekka i sztywna konstrukcja drzwi oraz bogata paleta wzorów paneli sprawiają, że rozwiązanie to – ze względu na swój indywidualny charakter – wpisuje się w ciekawy sposób zwłaszcza w architekturę domów jednorodzinnych.

Drzwi podnoszono-przesuwne – umożliwiają tworzenie ogromnych powierzchni szklanych, maksymalnie nasłoneczniających wnętrze, dając komfort dla użytkownika oraz radość z niesamowitego wyglądu domu.  Dostępna jest szeroka gama wariantów otwierania (m.in. systemy dwu-, trzy-, a nawet czterotorowe).

Drzwi harmonijkowe – to system składania drzwi, w którym wszystkie elementy skrzydeł składają się w prawy lub/i lewy bok, tworząc otwór okienny z doskonałym widokiem na panoramę okolicy. Konstrukcja zbudowana jest z profili zapewniających wielkoformatowe przeszklenia przy jednoczesnej optymalizacji zajmowanej przestrzeni po otwarciu.

Prezentacja systemu Cor Vision Plus

Splash elementum consequat lacus, sit amet pulvinar urna hendrerit sit amet. Sed aliquam eu ante a ultricies. Interdum et malesuada fames ac ante ipsum primis in faucibus. Fusce elementum felis lorem, eget scelerisque enim blandit quis.

GET IN TOUCH

[contact-form-7 404 "Not Found"]